Oyun Senaryoları

  • Tek Bayrak (Tek Bayrak) : Senaryo sahamızın tam ortasına bir bayrak yerleştirilir, takımlar başlangıç noktalarına geçer ve hakemin komutuyla oyun başlar, oyuncuların amacı vurulmadan bayrağı alıp kendi kalesine götürmektir ve tabiki rakip takımda bayrağı almaya çalışacağı için kıyasıya bir mücadele ortaya çıkacaktır.

  • Çift Bayrak : Takımlar kendi kalelerinde kalelerinde bulunan bayrağı savunmalı ve aynı zamanda rakip takımın bayrağını ele geçirmelidir, bu senaryoda başarılı olabilmek için çok iyi bir takım oyunu gereklidir.

  • Başkanı Koru : Takımlardan birer kişi başkan olur, 10 dakika set süresi boyunca her iki takımda rakip takımın başkanını vurarak oyun dışı bırakmakla yükümlüdür.

  • Takım Oyunu : Atak Paintball Ankara da en çok oynanan senaryodur, diğer senaryolarda da olduğu gibi bu senaryoda da set süresi 10 dakikadır, vurulan çıkar ve 10 dakikanın sonunda vurulan kişi sayısına göre kazanan belirlenir.

  • Rehine Operasyonu : Bu senaryoda bir oyuncu veya seyirci rehine olur. Takımlardan biri rehineyi tutarken diğer takım rehiyeni kurtarmaya çalışır. Kurtarılan rehinenin kaleye götürülmesi ile set biter ve rehineyi kurtaran takım oyunu kazanır.

  • Açlık Oyunları : Bu senaryoda herkes tektir, amaç herkesi vurarak oyun dışı bırakmaktır, tek bir kazanan olacağı için diğer oyuncularla geçici işbirliği yapılabilir.

Bu senaryolara bağlı kalmadan sizde kendi senaryonuzu yazabilirsiniz, senaryonu hazırla Atak Paintball Ankara hakemine ver ve maceraya dahil ol.

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.